Kniha návštěv

Díky a pozdravy!

Petr Holman 06.12.2015

Michale milej, Hanko milá a všichni milí doma, tak i to letošní setkání na výstavišti bylo kratší, než jsem si představoval, ale stejně intenzivní a hezké jako kterákoliv předcházející...

Tak jenom ještě i takhle zdravím, zdravíme, gratulujeme (jestlipak víte k čemu?!), přejeme další dobré a lepší a nejlepší dny a nepřestáváme se radovat, že vás známe, že můžeme nahlížet do vaší nádherné práce.

Tož také mantry jen a jen dobré, Vaši
Jitka s Petrem
Petr s Jitkou
jste dobří

Katka Vlčkovoá 15.09.2014
Dobrý den, na hrnčířské trhy do Berouna jezdím na jaře i na podzim, až letos se mi povedlo být u výpalu raku....jsem nadšená, nádhera. Už se těším na kurz, který vypíšete...hlavně aby byl brzy:-)

Hodně úspěchů přeje Katka

dnes se budu v práci chlubit novým šperkem:-)

Nadhera

Lucie 19.02.2014
Nadherne nadherne nadherne...........prenadherne

Díky za nádherný zážitek

Helena Fajtová , Vysoké Mýto 06.10.2013
Při návštěvě různých sklepení u příležitosti akce Čtyři živly,jsem poprvé viděla vaši keramiku a naprosto mě okouzlila ,dá se říci,že přímo fascinovala.Neoplývám mnoha finančními prostředky,ale na některý váš výrobek si hodlám do jara našetřit.Vím,že je to velmi pracné, vyrobit takovou krásu.Mám pocit,že se dívám na samu podstatu země.Přeji vám oběma mnoho zdaru ve vaší práci a ještě jednou děkuji za hluboký zážitek.

muj obdiv

Alena 02.10.2013
Dobrý den,

viděla jsem vaši práci v Kunštátě a mohla jsem na vašich výtvorech oči nechat. Je to nádhera, a mám moc dobrý pocit, že se najde někdo, kdo dělá tak krásné, elegantní záležitosti jako jsem viděla u vás.
Přeji vše dobré,
Alena

Krásný den a příjemný zážitek

Iveta Sedláčková 14.05.2012
Ahoj Hanko a Michale, chci Vám poděkovat za velice příjemný den a krásné zážitky při výpalu RAKU, které jsem mohla zažít 1.5.2012 s mými kamarády s funkčního studia. Moc děkuji. Ještě teď doznívají zážitky a to krásné, co člověk v té chvíli zažíval. Těším se na nějaké další setkání.

Krása!!!

Danka Kabelková 01.02.2012
Hani, je to nádhera co děláte!!! Ať se vám daří :O)

Tošovská

Ivana 04.02.2011
Já jsem ta kamarádka (moc ráda se k tomu přiznávám), která Michala vyhecovala k nástěnnému Raku a můžu říct, že nelituji. Nádherná práce, kterou všichni naši návštěvníci obdivují. Splnila jsem si sen. V našich kancelářích na významném místě je Michalova originální plastika - Raku. Vše se povedlo na jedničku, byť průběh nebyl zcela jednoduchý. O tom však píše Michal sám na jiném místě. Michale, velký dík.

pěkný

macek 24.08.2010
Pěkný kousky, přeju at se daří. V upoutávce jsi neměl kontakt.

Pozdrav zo Slovenska - poďakovanie

Jana Strížová 13.06.2010
Dobrý deň ...dnes som bola na keramických trhoch v Pezinku a mali sme možnosť Vás spoznať aj osobne ... naglazovali sme si dve krásne misky , ktoré ste nám vypálili .... sú krásne .... prajeme Vám veľa dobrých nápadov a nech nám Vaše krásne diela robia radosť ..... s pozdravom
rodina Strížová
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Rádi vás uvidíme v naší malé galerii přímo vedle dílny, kde si můžete všechny výrobky prohlédnout a i zakoupit.

Anketa

Jste ochotni nakupovat keramiku přes internet?

Ano (438)
Ne (117)

Celkový počet hlasů: 2058